Pakruojo sveikatos centras žengia kartu su šiuolaikinėmis technologijomis ir renkasi tvaresnius sprendimus, prisidedančius prie aplinkos tausojimo. Kovo mėnesį įstaiga įsigijo tris elektromobilius, kurie naudojami kasdieniam darbui ir vykstant pas pacientus. Gegužės mėnesį taip pat pradėti saulės elektrinių montavimo darbai.
Tampame draugiškesni aplinkai

